ARACINIZA DEĞER VE YENİLİK KATIN

HAKKIMIZDA

LUXURY LİFE

MARKA AUTO GROUP

Hakkımızda

İstanbul  ve Van merkezli olan,  , MARKA XD Otomotiv Group . Türk Patent kurumundan tescilli bir markadır. 5D havuzlu Taban kaplama ,3D logolu paspas Vip Koltuk Kılıfı ,Vip minder pazarlanmasını yapan öncü ve yenilikçi marka olarak araçlarınıza değer ve yenilik katıyoruz. 2018 yılından beri online faliyette bulunmaktayız. Yurt içi ve Yurt dışında ürünleri pazarlamaktayız.Araçlara özel aksesuar ve kaliteli ürünlerle hizmet vermekten gurur ve onur duyarız.Uzman ve deneyimli ekibimizle sizler için en iyi ürün ve hizmeti sunmaktayız.Resmi sitemiz olan www.markaXD.com dan ürünlere ulaşabilir ve satın alma işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınmak, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, otomobil markaları tarafından örnek alınan üretici, dağıtıcı bir marka olmak. Yurt içinde ve yurt dısında ithalat ve ihracat yapmak, en yüksek kalitede hizmet vermek, müşterilerimize kendilerine güven içinde alışveriş yapmalarını sağlamak ve tüm beklentilerinin karşılandığı otomotiv bayileri oluşturmak hedefimiz.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden müşteriye yüksek kalitede hizmet sunmak, otomotiv sektöründe bayilikler verip iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

MARKA VİP KILIF 

Araçlara özel oto kılıfı,oto koltuk minderi,universal koltuk minderi gibi kaliteli ürünlerin tedariğini ve pazarlamasını yaparak kalitede öncü marka olarak gururla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. www.markavipkilif.com dan ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi: 09:30 – 18:00

Cumartesi: 10:00 – 13:00

Kargo Saatlerimiz

Hafta içi: 09:30 – 17:30

Cumartesi: 10:00 – 13:00

4527
Müşteri Memnuniyeti
295
GERİ BİLDİRİM
23
İADE SAYISI
4
ŞUBE
1
GOOGLE VE İNSTAGRAM LİDER MARKA
156
TASARIM

Özel Üretimde Lider Marka

Yenilik ve tasarımlarımızla harka işler başarıyoruz.

Kalite ve işçilikte lider marka olarak,  binlerce müşterimizin memnuniyetini paylaşıyoruz.Hatalar ve iadeleri değerlendirip en iyisi olmak içinde elimziden geleni yapıyoruz.

Luxury Car

Bayimiz olun

Videoyu oynat

İLETİŞİM : + 90 507 278 7575

İLETİŞİM

ŞUBELERİMİZ

İSTANBUL

Birlik Mah.Karaoğlanoğlu No:83D 34230 Esenler /İSTANBUL

ADANA

Türkocağı cad. 01020 sok. Seyhan /ADANA

GAZİANTEP

Sanayi Mahallesi 60047 no’lu Cadde no:64/1 Şehitkamil / GAZİANTEP .

VAN

Hafiziye mah. Türközü sok. 1013/5 VAN/İPEKYOLU .